E shtunë, 25.11.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

5 sinjale qė ju tregojnė qė keni tė bėni me njė egoist

Publikuar: 11.08.2013 | 10:28
Lexuar: 762 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime