E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Duhet të rikthehet në Inter, ose të kalosh në Chelsea. Kjo është zgjidhja më e mirë për ty dhe për të ardhmen tënde" i ka thënë Mourinhos Eto's.
Mourinho, Eto's: Ose te unë ose në Inter


Jose Mourinho i ka bërë kontaktet e para me Samuel Eton. Trajneri portugez e ka këshilluar sulmuesin kamerunas që të mos mendoi kalimin te ndonjë skuadër tjetër por të zgjedhë mes Interit dhe Chelseat.

"Duhet të rikthehet në Inter, ose të kalosh në Chelsea. Kjo është zgjidhja më e mirë për ty dhe për të ardhmen tënde" i ka thënë Mourinhos Eto's.

Publikuar: 12.08.2013 | 20:04
Lexuar: 712 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime