E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mos u çudisni nga pamjet. Këto janë metodat më të mira për të tërhequr turistë të huaj në bregdetin shqiptar.
Festat e çmendura në bregdetin e nxehtë shqiptar
Shqipëria di të festojë, mjafton të shpenzosh vetëm një fundjavë në bregdetin jugor shqiptar dhe do të ndihesh ndryshe nga çdo vit tjetër.

Këtë verë, ose sepse temperaturat janë shumë të larta, ose sepse ky brez të rinjsh është më pak paragjykues, vëmë re se festat e ditës janë bërë po aq potente sa ato të natës.

Mos u çudisni nga pamjet. Këto janë metodat më të mira për të tërhequr turistë të huaj në bregdetin shqiptar.

E në fakt, askush nuk do të mund t'i rezistonte tundimit për të parë një shqiptare të bukur që kërcen me bikini ndërsa shkuma i bie kudo nëpër trup.

Publikuar: 15.08.2013 | 12:02
Lexuar: 1283 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime