E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shumė e bukur pėr tė qeverisur, pėrjashtohet nga kėshilli

Publikuar: 16.08.2013 | 19:32
Lexuar: 444 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime