E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Xhaferi dhe Bejta pas takimit në Komunë do të kryejnë pranim-dorëzim të pasurisë së patundshme nga Ministria në fshatin Bajnicë në shfrytëzim të përhershëm të komunës së Gostivarit.
Ministria e Mbrojtjes do t'i japë pasuri të patundshme komunës së Gostivarit
Ministri i Mbrojtjes Talat Xhaferi sot do të ketë takim me kryetarin e komunë së Gostivarit Nevzat Bejta.

Xhaferi dhe Bejta pas takimit në Komunë do të kryejnë pranim-dorëzim të pasurisë së patundshme nga Ministria në fshatin Bajnicë në shfrytëzim të përhershëm të komunës së Gostivarit.

Publikuar: 19.08.2013 | 10:14
Lexuar: 638 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime