E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ai dëshiron të luajnë më shumë, të ketë minuta më shumë në fushë, dhe këto i dëshiron me Manchester Unitedin. Ai dëshiron mbroj titullin në Premierligë dhe të shkoj largë në Ligën e Kampionëve”, ka deklaruar menaxheri i meksikanit, Eduardo Hernandez për El Universal.
Hernandez e dëshiron vetëm Unitedin


Javier Hernandez nuk dëshiron të largohet nga Manchester United. Sulmuesi meksikan ka refuzuar disa klubet gjatë kësaj vere, ndër to edhe ekipin spanjoll Valencia.

“Ai dëshiron të luajnë më shumë, të ketë minuta më shumë në fushë, dhe këto i dëshiron me Manchester Unitedin. Ai dëshiron mbroj titullin në Premierligë dhe të shkoj largë në Ligën e Kampionëve”, ka deklaruar menaxheri i meksikanit, Eduardo Hernandez për El Universal.

“Javier dëshiron të qëndrojë në Manchester United. Ai i është mirënjohës Valencias dhe klubeve tjera, të cilët e kanë kërkuar. Por United është sfida e tij”, ka përfunduar Hernandez.

Publikuar: 19.08.2013 | 18:01
Lexuar: 619 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime