E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Derisa festivali i filmit sapo ka filluar, rruget e kryeqytetit boshnjak cdo nate duken te stermbushura me turist...
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)








Ja pamjet nga rruget e Sarajeves gjate mbremjeve te festivalit te filmit
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)
Euforia e festivalit te filmit vazhdon, ja rruget e Sarajeves (FOTO)

Publikuar: 20.08.2013 | 10:23
Lexuar: 1346 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime