E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vajza nga Prishtina nuk ka dhënë më shumë detaje rreth pjesëmarrjes atje, por përmes fotove të ndryshme ajo ka sjell edhe miqësitë e para me vajzat pjesëmarrëse nga e tërë bota në këtë garë.
Morena Taraku në garë për “Miss Ecxluzive”

Ka udhëtuar drejt Izmirit për të përfaqësuar bukurinë shqiptare atje. Bëhet fjalë për bukuroshen shqiptare Morena Taraku, e cila përmes rrjetit social “Facebook” ka njoftuar se aktualisht ndodhet në Turqi për të garuar për “Miss Ecxluzive of the World”.

Vajza nga Prishtina nuk ka dhënë më shumë detaje rreth pjesëmarrjes atje, por përmes fotove të ndryshme ajo ka sjell edhe miqësitë e para me vajzat pjesëmarrëse nga e tërë bota në këtë garë.

Taraku në fotot të cilat po publikon kohë pas kohe, po shkëlqen, duke krijuar një besim tek masa se ajo vërtet meriton të kthehet me një titull për në shtëpi.

Publikuar: 21.08.2013 | 11:03
Lexuar: 4920 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
Nela (01/09/2013 22:46:30) Iiiii kjo i ka pas buzet si drejteza. Uee sa te fryme sot. Po jo shemtut si me silikon. Ca teknike ka perdor???? Please, please gazetari pyete heren e ardhshme

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime