E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

BBC Sport shkruan se skuadra nga San Paolo ia ka mësyrë qendërmbrojtësit të Liverpoolit, Martin Skrtel, për të cilin ofron 10 milionë funte. Mirëpo, Reds e kanë refuzuar ofertën e parë.
Napoli, në mes Skrtelit e VermaelenitNapoli është në kërkim të një qendërmbrojtësi. Skuadra italiane ia ka mësyrë Anglisë, ku konsideron se mund ta gjejë futbollistin që e dëshiron.

BBC Sport shkruan se skuadra nga San Paolo ia ka mësyrë qendërmbrojtësit të Liverpoolit, Martin Skrtel, për të cilin ofron 10 milionë funte. Mirëpo, Reds e kanë refuzuar ofertën e parë.

Ndërkaq, radio napolitane ‘Kiss Kiss’ shkruan se nënkampioni italian ia ka vënë syrin edhe mbrojtësit të Arsenalit, Thomas Vermaelen. Në alternativë të dy të lartpërmendurve, Napoli e ka edhe qendërmbrojtësin e Cagliarit, Davide Astori.

Publikuar: 22.08.2013 | 11:56
Lexuar: 670 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime