E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas sëmundjes së rëndë dhe të gjatë sot vdiq Gabriela Koneska Trajkovska, ish-zëvendës-kryetare e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë e obliguar për çështje evropiane.
Vdiq ish-zëvendës-kryeministrja për çështje evropiane Gabriela Koneska Trajkovska

Pas sëmundjes së rëndë dhe të gjatë sot vdiq Gabriela Koneska Trajkovska, ish-zëvendës-kryetare e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë e obliguar për çështje evropiane.

Me këtë rast, Qeveria e Republikës së Maqedonisë nesër në orën 11 do të mbajë seancë komemorative, kumtoi Sektori qeveritar për marrëdhënie me opinionin.

Ceremonia e varrimit do të mbahet nesër në orën 13 në varrezat e qytetit Butel

Publikuar: 10.02.2010 | 10:33
Lexuar: 2084 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime