E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Menjëherë sapo mori lajmin, 60-vjeçari ka pësuar infarkt dhe ka vdekur në vend.
Pakistan, fiton çmim, i bie infarktNjë pakistanez 60-vjeçar ka vdekur menjëherë pasi banka ku kishte të depozituara kursimet e tij e njoftoi se kishte fituar një çmim me vlerë 8500 euro.

Burri kishte hyrë në bankë për të tërhequr një shumë të vogël, kur drejtori i saj i tha se ishte i përzgjedhuri i një llotarie.

Menjëherë sapo mori lajmin, 60-vjeçari ka pësuar infarkt dhe ka vdekur në vend.

Publikuar: 28.08.2013 | 10:55
Lexuar: 662 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime