E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ja si popuj të ndryshëm përdorin shprehje për puthjen....
Puthjet e botës!
yllpress.com ju sjell foto që ju vetë ti lexoni shprehjet që popuj të ndryshëm përdorin për puthjen.

Publikuar: 01.09.2013 | 17:22
Lexuar: 2071 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime