E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fitore e parė e Shkėndijės nė sezonin e ri 2013/14  (Foto reportazh)

Publikuar: 01.09.2013 | 22:04
Lexuar: 1751 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
saliu (02/09/2013 17:58:58) Urime shkendija, ngadal po sigurt, shpejt do te shofim ne tabell te paren.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime