E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndersa gjate periudhes 2000-2010 artistja eshte renditur si nje nder me te paguarat ne tregun muzikor.
Rikthehet Celine Dion me Loved me back to life

Publikuar: 04.09.2013 | 13:53
Lexuar: 871 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime