E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Obama ka urdheruar bombardimin e Sirise, eshte degjuar te kete thene Mladic pak para se gjyqtari Alfonso Ori te nderprese gjykimin
Hage, alarmi nderpret gjykimin e Mladicit


Gjate kohes se gjykimit te kriminelit te luftes Ratko Mladic, ne gjykate eshte degjuar alarmi i cili ka paralajmeruar te punesuarit dhe gjithe te pranishmit qe te leshojne ne menyre urgjente ndertesen.


Publikuar: 05.09.2013 | 16:11
Lexuar: 434 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime