E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tre fëmijë të vegjël tregojnë muskujt e tyre në një set fotografik shumë të çuditshëm.
Vogëlushët e tmerrshëm
Këto janë bebet të cilët është mirë mos t'i mërzisësh pasi janë mjeshtra të vërtetë Kung-Fu-je dhe mund ta pësosh keq nëse nuk u plotësohen dëshirat.

Tre fëmijë të vegjël tregojnë muskujt e tyre në një set fotografik shumë të çuditshëm.

Fotot janë realizuar nga amerikani Eric Sahrmann, 36 vjeç, i cili ka thënë se foto të tilla i ka bërë për të rritur ndërgjegjësimin e njerëzve mbi shëndetin e fëmijëve të vegjël.

Eric ka shpjeguar se çdo foto është rezultat i shkrirjes së 15 pozave të ndryshme të secilit nga të vegjëlit.
Vogëlushët e tmerrshëm
Vogëlushët e tmerrshëm

Publikuar: 07.09.2013 | 08:41
Lexuar: 1265 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime