E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zbulohet shpella mė e madhe nė botė (FOTO)

Publikuar: 09.09.2013 | 19:53
Lexuar: 1995 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
yll (22/03/2016 16:23:04) eshte e mahnitshme

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime