E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pop diva serbe ndjek punen e Rites ne Instagram
Karleusa fanse e Rita OresEdhe pse njihet per stilin e saj unik te cilin po e promovon ne vendin e saj, si duket edhe Karleusa po ndjek punen e dikujt tjeter.

E kush do te besonte se kengetarja e njohur serbe do te ishte fanse e nje shqiptare? Askush sigurisht!

Mjafton te hedhesh nje sy ne profilin zyrtare te saj ne Instagram dhe te shohesh personat qe i ndjek ajo te cilet jane te pakte ne numer e ne mesin e tyre edhe pop ylli boterore me prejardhje shqiptare, Rita Ora, e cila eshte bere insipirim edhe per Jelena Karleusen.

Publikuar: 10.09.2013 | 16:15
Lexuar: 1197 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime