E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nxėnėsit e shkollės Wilson shėnojnė 11 shtatorin me donacione dhe vizitė nė Ambasadėn Amerikane

Publikuar: 11.09.2013 | 16:12
Lexuar: 3143 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime