E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

39-vjeçarja është duke kaluar aktualisht disa ditë pushimi me bashkëshortin e saj, Javier Bardem, dy fëmijët e një grup miqsh në Korsikë, Francë.
Penelope Cruz rikthehet në linjat e saj (FOTO)

Për një që lindi fëmijën e saj të dytë vetëm në muajin korrik, Penelope Cruz mund të mburret se gëzon linja me të vërtetë të mrekullueshme.

39-vjeçarja është duke kaluar aktualisht disa ditë pushimi me bashkëshortin e saj, Javier Bardem, dy fëmijët e një grup miqsh në Korsikë, Francë.

E fotografuar nga paparacët, aktorja hollivudiane dëshmoi se kishte humbur pothuajse të gjithë kilet e fituara gjatë shtatzanisë, ndërsa tregoi një formë tepër të mirë trupore.

Njëkohësisht, Penelope u tregua një nënë veçanërisht e përkushtuar, duke qëndruar gjatë të gjithë kohës në mbikqyrje të të birit Leonardo e Lunës 2-muajshe.
Penelope Cruz rikthehet në linjat e saj (FOTO)
Penelope Cruz rikthehet në linjat e saj (FOTO)
Penelope Cruz rikthehet në linjat e saj (FOTO)
Penelope Cruz rikthehet në linjat e saj (FOTO)
Penelope Cruz rikthehet në linjat e saj (FOTO)
Penelope Cruz rikthehet në linjat e saj (FOTO)
Penelope Cruz rikthehet në linjat e saj (FOTO)

Publikuar: 12.09.2013 | 23:40
Lexuar: 1883 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime