E martë, 16.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Disa nga ambasadat e Maqedonise...
Misionet diplomatike te Maqedonise ne bote (FOTO)

Me poshte permes fotografive ju sjellim disa nga misionet diplomatike te Maqedonise neper bote...
Misionet diplomatike te Maqedonise ne bote (FOTO)
Misionet diplomatike te Maqedonise ne bote (FOTO)
Misionet diplomatike te Maqedonise ne bote (FOTO)
Misionet diplomatike te Maqedonise ne bote (FOTO)
Misionet diplomatike te Maqedonise ne bote (FOTO)
Misionet diplomatike te Maqedonise ne bote (FOTO)

Publikuar: 14.09.2013 | 11:19
Lexuar: 973 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime