E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe banorët e saj, duket se do të na mungojnë këtë vit, sepse është vendosur që Big Brother Albania 7, të bëhet vitin tjetër.
Këtë vit s'ka

Këtë lajm e ka bërë të ditur prezantuesja Arbana Osmani në llogarinë e saj në instagram ku ajo ka shkruar "Big Brother Albania, do të marrë një pushim të gjatë dhe do të kthehet i rinovuar dhe apsolutosht joshës, si gjithmonë, por vitin tjetër".

Nuk e dimë arsyen e kësaj pause të spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, por duhet thënë se kohët e fundit suksesi i Big Brother ishte zbehur disi, ndaj ndoshta kjo pauzë do t’i shërbejë për një rikthim të suksesshëm.

Publikuar: 17.09.2013 | 13:45
Lexuar: 1076 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime