E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Claudia Letizzia e ka vizatuar trupin e saj per nder te kombetares italiane duke i uruar fat asaj...
Claudia Letizzia i uron fat kombetares italiane (FOTO)
Artistet e kane vizatuar trupin e saj me ngjyrat e ekipit italian...
Claudia Letizzia i uron fat kombetares italiane (FOTO)
Claudia Letizzia i uron fat kombetares italiane (FOTO)
Claudia Letizzia i uron fat kombetares italiane (FOTO)
Claudia Letizzia i uron fat kombetares italiane (FOTO)

Publikuar: 19.09.2013 | 08:43
Lexuar: 1406 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime