E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por edhe atje, ai thotë se nuk do t’i ndërpresë aktivitetet muzikore, por do të punoj në projektet e radhës.
Labi i jep fund beqarisë
Ish anëtari i grupit “Ver8” si dhe përfaqësuesi i Arkiva Shqip për Kosovë, Labinot Nuraj i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është martuar me Gentianën, bukuroshen e cila jeton në Gjermani. Si duket Labi nuk e ka ndjekur zakonin shqiptarë për të marrë nusen në shtëpinë e tij, por ai ka shkuar për të jetuar te nusja në Gjermani.

Por edhe atje, ai thotë se nuk do t’i ndërpresë aktivitetet muzikore, por do të punoj në projektet e radhës.

Publikuar: 21.09.2013 | 10:57
Lexuar: 1526 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime