E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo Kryeministri, qe ka pritur njerez te medhenj te kesaj toke, si Xhorxh Bush e Hillary Clinton etj, e qe u hap per qytetaret me 28 nentor, duhej te rrenohej vetem qe dikush te mbushte xhepat qe ne ditet e para pa filluar mire punen.
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)

Rama na paskerkesh publikuar dje nje album me foto te punimeve qe po kryen ne kryeministri, foto te bodrumeve te godines, punetoreve duke shkulur perdet, te pllakave me llaç te fresket dhe e paskesh titulluar "Kryeministria siç nuk e keni pare". Genjeshtra eshte bere bashkeudhetare e pandare e gjysem piktorit tashme edhe gjysem fotograf.

Kjo Kryeministri, qe ka pritur njerez te medhenj te kesaj toke, si Xhorxh Bush e Hillary Clinton etj, e qe u hap per qytetaret me 28 nentor, duhej te rrenohej vetem qe dikush te mbushte xhepat qe ne ditet e para pa filluar mire punen.

Eshte e lehte te rrezosh nje steme republike, te shkulesh kangjellat, te grisesh perdet e salles se mbledhjeve, apo te nderrosh kolltuqet e zyrave per te mbushur xhepat. Por, si u siguruan fondet? Kush i financoi punimet? Me ç'proçedura u prokuruan materialet dhe sherbimet e kryera? Sa kushtoi e gjithe kjo? Gjithçka jashte çdo lloj proçedure ligjore dhe pa transparence, perveç perfitimit apo favoreve.

Duke pare fotot qe kishte publikuar kryeministri i fasadave, me erdhi ne mend shprehja: "Mjere shtepia kush ka hyre brenda". Rama qimen e nderron por fasadat s'i harron!!, shkruan zedhenesja e Berishes, Erla Mehilli ne facebook.

Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)
Erla Mehilli i kunderpergjigjet kryeministrit Rama, kryeministria si ka qene? (FOTO)

Publikuar: 21.09.2013 | 13:23
Lexuar: 2014 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime