E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E shoqeruar nga i fejuari i saj, kengetarja e njohur eshte shfaqur ne Tirane ne akademine perkujtimore te vrasjes se ministrit te pare te mbrojtjes se Republikes se Kosoves, kolonel Ahmet Krasniqi
Adelina shfaqet ne akademine perkujtimore te kolonel Krasniqit

Publikuar: 21.09.2013 | 22:08
Lexuar: 1013 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime