E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkak per vdekjen e tij nuk eshte infarkti sic shkruajne disa media, por lufta disa mujore me kancer ne mushkerite e bardha, per te cilen semundje shume pak njerez ishin ne njohuri.
Vdes kengetari maqedonas Dusan Lubisavljevic
Sot rreth ores 11 ne kliniken e Shkupit ne repartin intenziv ka vdekur kengetari i njohur maqedonas Dusan Lubisavljevic nga grupi Dule i Koki, trasmetojne mediat maqedonase.

Shkak per vdekjen e tij nuk eshte infarkti sic shkruajne disa media, por lufta disa mujore me kancer ne mushkerite e bardha, per te cilen semundje shume pak njerez ishin ne njohuri.

Ai pas ka lene bashkeshorten Lupken dhe vajzen 5 vjecare.

Publikuar: 23.09.2013 | 14:33
Lexuar: 1064 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime