E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT-ja thellon bashkpunimin me universitetet italiane

Publikuar: 18.02.2010 | 20:50
Lexuar: 2408 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lisa (28/04/2010 01:07:57) kur e kini nijet ta ndrecni sallen sportive per studentet e kultures fizike a?

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime