E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ai ka thënë se Ministria e Brendshme është katandisur më keq se kryeministria, mjafton të shohësh fotot dhe e kupton.
“Ministria e Brendshme e katandisur më keq se Kryeministria”

Kryeministri Edi Rama ka denoncuar sot gjendjen e tmerrshme ku ndodhet Ministria e Brendshme. Para disa ditësh Rama ka postuar foto në të cilat tregoheshin abuzimet e bëra nga qeveria “Berisha” në kryeministri.

Ai ka thënë se Ministria e Brendshme është katandisur më keq se kryeministria, mjafton të shohësh fotot dhe e kupton.

“Ka edhe ende më keq se ç'është katandisur kryeministria, mjaft të shohësh për shembull mjediset e ministrisë që supozohet të jetë shëmbëlltyra e rregullit, disiplinës, pastërtisë”.

Në fotot e postuara në Facebook tregohet, ambientet e jashtme, me mure të shkartuar, me tubacione të prishura dhe me pllaka të thyera. Gjithashtu paraqiten e mjediset e brendshme, ku tregohet një parregullsi, me kolltukë të grisura, me plehra të hedhura sa këtej andej.
Ministria e Brendshme
Ministria e Brendshme
Ministria e Brendshme
Ministria e Brendshme
Ministria e Brendshme
Ministria e Brendshme

Publikuar: 24.09.2013 | 16:30
Lexuar: 808 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime