E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kur dashuria pėr atdheun ėshtė mė e madhe se etja pėr fitim

Publikuar: 15.12.2008 | 01:23
Lexuar: 4227 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
EUGEN (23/12/2009 04:23:59) mua me pelqen ky koment sepse duhet te ndalohet perdorimi i gjuhes degrinuese ndaj individeve dhe ndai grupeve specifike............................... ........................................ ..................................
@
sihana (07/05/2010 02:32:36) dashurija ndaj atdheut

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime