E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot që dëshmojnë gjendjen aktuale të hapësirave publike të qendrës më të madhe spitalore në vend nuk kanë nevojë për koment.
Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?Në vijim të “betejës” së fotove mes qeverisë së re dhe atyre që në tetë vitet e fundit ishin në pushtet, Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa imazhet që dëshmojnë degradimin e Qendrës Spitalore Universitare "Nënë Tereza". 41 fotot shoqërohen me titullin “Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?"

Fotot që dëshmojnë gjendjen aktuale të hapësirave publike të qendrës më të madhe spitalore në vend nuk kanë nevojë për koment.

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqja ishte dje i pranishëm në një aksion të heqjes së kioskave nga ambientet brenda QSUT-së.

Në tetë vitet e fundit në krye të QSUT-së kanë mbajtur stafetën tetë drejtorë të ndryshëm të cilët e kanë lënë në gjendje të mjeruar; me miliona dollarë borxh të janë marrë për medikamente edhe pse këto të fundit mungojnë.
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?
 Çfarë lidhje kanë me spitalin këto pamje?

Publikuar: 25.09.2013 | 12:42
Lexuar: 1071 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime