E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ishulli i Socotra, njė nga mrekullitė e natyrės

Publikuar: 26.09.2013 | 14:01
Lexuar: 5785 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
suela (16/01/2016 17:31:02) kjo eshte nje peme shum e bukur dhe nje nder shtat mrekullit dhe esht 6 7 milion vjet mua me pelqen shum kjo pem

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime