E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prizreni i traditės apo qyteti i dėshprimit!

Publikuar: 15.12.2008 | 01:55
Lexuar: 6730 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mirja (15/12/2009 18:45:38) prizreni asht vendi ma i bukur ne ks dhe vdes me jetu ne prizren po qa me ba qa po jetoj ne fshat gjdo gja kisha dhan veq me jetu ne prizren tung mirja
albi (21/12/2009 22:42:44) prizreni eshte qytet shum i bukur
albison (03/02/2010 20:16:11) ma i bukur esht rahove****dhe prizreni
albison (03/02/2010 20:19:17) rahove****ma i bukur se prizrenin :D a po ajo
lulja (03/02/2010 20:20:41) rahove****ma i bukur se prizreni aha :d
edi (03/02/2010 20:21:42) rahove****esht ma i bukur dhe pik
edona (12/05/2012 18:44:34) Prizereni ma i bukri
enver (17/04/2013 02:08:54) Vitet me te bukura te jetes i kalova aty,ne Prizren.Me djeg malli per ato rruge e rrugica.
Rrofsh qyteti IM.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime