E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne moshen 77 vjecare ka nderuar jete aktori i mirenjohur turk Tuncel Kurtiz...
Vdes Tuncel Kurtiz, Ramiz Dayi tek EzelSic trasmeton e perditshmja turke Hurriyet, aktori i mirenjohur
Tuncel Kurtis apo i njohur si Ramiz Dayi tek seriali Ezel, ka vdekur.

Ne moshen 77 vjecare ai ka nderuar jete duke e derguar ne spital.

Hollesi te tjera per momentin nuk jane dhene.

Publikuar: 27.09.2013 | 11:23
Lexuar: 1246 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime