E enjte, 29.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri i Luftės qė u tret baltrave tė Myzeqesė

Publikuar: 15.12.2008 | 02:14
Lexuar: 2340 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
albin (18/02/2010 01:13:40) lexon;279 herė
Dega e Blerte (31/05/2013 13:52:56) Interesante kjo figure e harruar nga diktatura.
Bujar Mjucaj (17/01/2014 11:22:54) Jo vetem kjo figure eshte interesante, por familja e tyre e madhe ne Aranitas te Mallakastres jane per tu ngritur ne panteonin e nderit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime