E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Masakra, si u pushkatuan 90 oficerė italianė nė Kuē

Publikuar: 28.09.2013 | 20:33
Lexuar: 1119 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Agron Luka (01/10/2013 15:16:17) Po shoku Xhafer Peēi, e ka trajtuar edhe herė tjetėr kėtė temė?

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime