E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kur e ka pare se cfare me te vertete po ndodh ne Bosnje, ai e ka leshuar JNA-ne dhe eshte paraqitur ne Mbrojtjen teritoriale te qytetit dhe vendit te tij.
Sarajeve, imazhe gjate luftes (FOTO)

Shukri Dzidzovicin lufta e ka takuar ne Sarajeve, ne moshen 35 vjece. Edhe pse ka qene ushtar aktiv, fotografija per te ka qene nje pasion dhe dashuri e madhe..

Kur e ka pare se cfare me te vertete po ndodh ne Bosnje, ai e ka leshuar JNA-ne dhe eshte paraqitur ne Mbrojtjen teritoriale te qytetit dhe vendit te tij.

Me aparatin e tij personal ai ka bere mbi 5 mije fotografi te ndryshme gjate luftes, e disa prej tyre ju sjellim edhe ne. Jane shume te dhimbshme.
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes
Sarajeve, imazhe gjate luftes

Publikuar: 29.09.2013 | 10:38
Lexuar: 1724 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime