E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Chalres Ferguson tha për “Huffington Post” se presionet nga mbështetësit e Clinton-it në PArtinë Demokratike bëri që shumë burime të tërhiqeshin nga dëshmitë e tyre.
Pezullohet filmi-dokumentar për Hillary ClintonProducenti i dokumentarit për jetën e Hillary Clinton ka anuluar projektin, duke thënë se ndërhyrja e politikës në këtë projekt e bën të pamundur realizimin e filmit.

Chalres Ferguson tha për “Huffington Post” se presionet nga mbështetësit e Clinton-it në PArtinë Demokratike bëri që shumë burime të tërhiqeshin nga dëshmitë e tyre.

Hillary Clinton shihet si një kandidate e mundshme për t’u bërë Presidente e SHBA-ve në 2016-ën, që pas tërheqjes nga pozicioni i Sekretares së Shtetit dhe ky projekt do të kishte qenë një avantazh më shumë në garën e saj të ardhshme.

Publikuar: 30.09.2013 | 23:41
Lexuar: 759 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime