E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tetėmbėdhjetė vjet nga atentati ndaj presidentit Kiro Gligorov

Publikuar: 03.10.2013 | 09:32
Lexuar: 752 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime