E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ashley e telefonon Cheryl cdo 10 minuta dhe i dergon mesazhe. Eshte vertete ne nje moment te veshtire”, shkruan tabloidi “Sun”. “Per here te pare pranon se ka probleme dhe eshte gati te kurohet. Cheryl i refuzon cdo telefonate, por ndoshta deshiron t’i jape edhe nje mundesi”, shton tabloidi.
Chelsea ne “San Siro” me dy “fytyra”

Chelsea qe do luaje mbremjen e sotme ne “San Siro” kunder Interit, vjen ne nje moment delikat per shkak te skandaleve me dy lojtaret titullare, John Terry e Ashley Cole.

Por nese Terry e ka kthyer dhimbjen ne force duke deklaruar se do vazhdoje rrugen perpara per te fituar gjithcka me Chelsea dhe kombetaren e Anglise, Cole po e vuan largimin nga bashkeshortja. Mbrojtesi anglez eshte shprehur i gatshem te ndjeke shembullin e Tiger Woods per te shpetuar martesen dhe per te rikthyer bashkeshorten ne shtepi. Ai eshte gati t’i nenshtrohet nje kure intensive per t’u sheruar nga varesia ndaj seksit.

“Ashley e telefonon Cheryl cdo 10 minuta dhe i dergon mesazhe. Eshte vertete ne nje moment te veshtire”, shkruan tabloidi “Sun”. “Per here te pare pranon se ka probleme dhe eshte gati te kurohet. Cheryl i refuzon cdo telefonate, por ndoshta deshiron t’i jape edhe nje mundesi”, shton tabloidi.

Nga ana tjeter, Terry duket se e ka kaluar pa u lagur historine me ish te fejuaren e shokut Wayne Bridge. “Pergjigjem duke bere ate qe kam bere gjithmone. Askush nuk do ma heqe vemendjen nga misioni qe kam, te fitoj Champions League dhe Boterorin. Jam i forte mjaftueshem per te dhene maksimumin per vendin tim. Ne Afriken e Jugut do luaj si perhere, me vendosmeri dhe pasion. Nuk do ndryshoje asgje. Humbja e shiritit te kapitenit me beri keq por tashme kete gje e kam hedhur pas kraheve”, thekson lojtari londine./t.ch/

Publikuar: 24.02.2010 | 22:29
Lexuar: 1559 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime