E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kush ishte gjenerali Vo Nguyen Giap?

Publikuar: 09.10.2013 | 22:47
Lexuar: 1061 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sadria (10/10/2013 13:31:25) e lexova krejt se menova mos po del shqiptar hahhahahha se shum kan dale..................

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime