E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nuk kam fjale te pershkruaj shqetesimin e te emes se vajzes se vogel. Komunikova personalisht dhe ndjeva friken e prindit, por edhe kerkesen per drejtesi ne cdo fjale te saj.
Tahiri policit qė shpėtoi 9-vjeēaren: Ti i bėn nder Policisė!

Publikuar: 10.10.2013 | 22:24
Lexuar: 638 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime