E premte, 21.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pop diva kroate Severina Vuckovic ne kengen e fundit te saj ka shfaqur pakenaqesi tek muslimanet.
Muslimanet kercenojne Severinen, ''Me ty tashme ka perfunduar''Per shkak te theksimit te fjales Ramazan ne kngen e saj, Severina ka bere vertete nje kaos te madh. Ne youtube por edhe ne shume forume te ndryshme shkruhen fjale dhe kercenime ne adrese te kengetares.

''Kjo gje nuk duhej, nuk eshte dashur te permendesh muajin e shenjte te Ramazanit ne kengen tende, Seve e perfundoi karieren, Seve ka rene ne sy ky eshte nje tmerr, nese kendon ne Sarajeve nuk do te perfundosh mire'', keto kane qene vetem disa nga komentet bere ne adrese te Vuckovic.

Gjate dites se djeshme klipi ishte larguar nga Youtube e me pas eshte rikthyer ndersa komentet ishin fshire.

Sic njoftojne mediat kroate gjate koncertit te saj ne Sarajeve per shkak te kercenimeve jane mare masa te medha sigurie.

Publikuar: 12.10.2013 | 21:34
Lexuar: 986 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime