E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tumori nė kokė rrezikon jetėn e 13-vjeēares

Publikuar: 13.10.2013 | 12:06
Lexuar: 2061 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
liza (15/10/2013 21:53:28) mirlinda edhe pse nuk mundesh te sherohesh ti do te jetosh dhe do te jetoj sikur njerzit normal edhe pse ka kancer ne kok se ti do te mbetesh ne zemrat tona

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime