E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas postimit, një punim shitet për 1 euro dhe se tregtari ka më mijëra të tillë.
Në pazarin e veturave në Fushë Kosovë shiten punime diplomash për 1 euro
Tash edhe dija shitet shumë- shumë lirë. Sidomos në Kosovë. Në një fotografi të postuar në Facebook nga një qytetar i Prishtinës shihet se në pazarin e veturave në Fushë Kosovë, që mbahet çdo të diele e ku shitet shumë çka tjetër, tash po shiten edhe punime diplomash. Sipas postimit, një punim shitet për 1 euro dhe se tregtari ka më mijëra të tillë.

Publikuar: 13.10.2013 | 12:39
Lexuar: 1231 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime