E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sot mediat jane vershuar nga fotot e nxehta te saj...
Nabilla Benattia, tregon gjoksin e bujshem (FOTO)


Shumica e njohin si Kim Kardashian ne France, e mirenjohura Nabilla Benattia e cila eshte nje yll televiziv atje, ajo nuk e fsheh aspak gjoksin e bujshem edhe neper pres konferenca.

Sot mediat jane vershuar nga fotot e nxehta te saj...
Nabilla Benattia, tregon gjoksin e bujshem (FOTO)
Nabilla Benattia, tregon gjoksin e bujshem (FOTO)
Nabilla Benattia, tregon gjoksin e bujshem (FOTO)
Nabilla Benattia, tregon gjoksin e bujshem (FOTO)
Nabilla Benattia, tregon gjoksin e bujshem (FOTO)
Nabilla Benattia, tregon gjoksin e bujshem (FOTO)

Publikuar: 14.10.2013 | 17:40
Lexuar: 3995 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime