E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

I ati i djalit te pop kengetares kroate eshte nje mafioz serb e jo sic pretendohej se eshte biznesmeni me emrin Milan, ky i fundit i ka bere favor nje mikut te tij duke u deklaruar si i ati i djalit te kengetares...
Skandal, biznesmeni serb nuk eshte babai i djalit te Severines


Ne publik nuk e kane treguar te verteten per shkak te rezikut dhe jo per veten por per shkak se pas tyre fshihet nje mafioz i madh serb nen hije, nuk dihet se si ka mundur kengetarja deri me tani te imagjinoje lidhjen e saj me biznesmenin Milan, derisa pas gjithe kesaj historie fshihet nje romance e madhe me nje kriminel te rezikshem'', njofton tjedno.hr

Publikuar: 17.10.2013 | 14:52
Lexuar: 1426 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime