E diel, 23.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT i filloi punimet Konferenca shkencore ndėrkombėtare “Problemet socio-kulturore dhe sfidat e bashkėkohėsisė”

Publikuar: 18.10.2013 | 18:05
Lexuar: 744 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime