E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Atëherë kur menduam se së shpejti nuk do të kishim një edicion të ri të Big Brother Albania një burim i besueshem nga Top Channel na konfirmon të kundertën.
Zyrtare, Big Brother edicioni i 7-të në tre mujorin e parë të 2014
Pas lajmeve që qarkulluan kohët e fundit në rrjet dhe shtyp për mos zhvillimin e edicionit të 7-të të BBA duket se stafi realizues ka dashur t’i surprizoje teleshikuesit për të rifituar interesin mbi këtë format mjaft të suksesshëm në Shqipëri. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Presidentja e Top Media Vjollca Hoxha, gjatë një eventi ku ka deklaruar fillimin e ketij reality në tre mujorin e parë të vitit 2014.

Edhe këtë vit prezantuese do të jetë Arbana Osmani nga ana tjetër autori Rezart Aga, i cili do te jete edhe producenti i BBA, ka premtuar risi ne kete te edicion te 7-te dhe shume surpriza per te cilat ju ftojme te na ndiqni cdo dite per t’i zbuluar sebashku!

Publikuar: 21.10.2013 | 14:39
Lexuar: 1502 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
miranda ajgeraj (26/01/2014 18:32:24) me peleqen shum big brother dhe e shikoj sj

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime