E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Automjetet - automobila, kamionë dhe makina janë sekuestruar në shtator në një operacion treditor me pjesëmarrjen e policëve nga 16 shtete.
Ballkan, në një aksion policor konfiskohen 129 automjete të vjedhura

Në një aksion policor ndërkombëtar në shtete të Ballkanit Perëndimor janë konfiskuar 129 automobila të vjedhur, njoftoi Europol.

Automjetet - automobila, kamionë dhe makina janë sekuestruar në shtator në një operacion treditor me pjesëmarrjen e policëve nga 16 shtete.

Vlera e automobilave të vjedhur është rreth dy milionë euro.

Publikuar: 22.10.2013 | 20:40
Lexuar: 804 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime